Końcowe wyniki zawodów                                         2014-03-22 20:48:46
                                    MŚ  - LONG
===Miejsko-Gminny OK Zdzieszowice===================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         0.8km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Pogoda Kinga             KOMETA Gliwice       S280249        8.30  +      0.00
  2.Kowalczyk Maja           KOMETA Gliwice       S280259        8.39  +      0.09
  3.Polewka Aleksandra       KOMETA Gliwice       S280246        9.33  +      1.03
  4.Nyga Julia               KOMETA Gliwice       S28           10.07  +      1.37
  5.Pietrulińska Nicola      KOMETA Gliwice       S28           10.17  +      1.47
  6.Weisman Monika           SKOB Havířov         SKO0260       10.55  +      2.25
  7.Anuszewska Karolina      KOMETA Gliwice       S28           11.05  +      2.35
  8.Sobel Natalia            KOMETA Gliwice       S28           12.04  +      3.34
  9.Czapska Wiktoria         KOMETA Gliwice       S28           12.05  +      3.35
 10.Toll Kaja                KOMETA Gliwice       S28           12.17  +      3.47
 11.Bąk Wiktoria             KOMETA Gliwice       S28           12.38  +      4.08
 12.Tomczonok Małgorzata     KOMETA Gliwice       S28           13.34  +      5.04
 13.Paluch Aleksandra        KOMETA Gliwice       S280248       13.40  +      5.10
 14.Miozga Wiktoria          KOMETA Gliwice       S280263       13.55  +      5.25
 15.Trojan Aleksandra        KOMETA Gliwice       S28           14.05  +      5.35
 16.Ogrodnik Magdalena       UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           14.11  +      5.41
 17.Kimla Anna               UKS REFLEX RYBNIK    S51           14.25  +      5.55
 18.Winnik Weronika          LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           14.27  +      5.57
 19.Grzesło Kornelia         UKS Trójka Mikołów   MIK           14.36  +      6.06
 20.Dammfeld Karolina        UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           15.02  +      6.32
 21.Bartoń Natalia           KOMETA Gliwice       S280258       15.28  +      6.58
 21.Czekała Wiktoria         UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           15.28  +      6.58
 23.Kiersnowska Oliwia       KOMETA Gliwice       S28           15.59  +      7.29
 24.Szkabarnicka Dominika    KOMETA Gliwice       S28           16.11  +      7.41
 25.Szmaglińska Jagoda       KOMETA Gliwice       S280262       16.20  +      7.50
 26.Gawlitza Anna            LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           17.02  +      8.32
 27.Oleśniewicz Nina         LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           17.09  +      8.39
 28.Myśliwiec Magdalena      KOMETA Gliwice       S28           18.07  +      9.37
 29.Kwiatek Nina             UKS Trójka Mikołów   MIK           18.11  +      9.41
 30.Głowacz Oliwia           Kościelec Chrzanów   K48           18.21  +      9.51
 31.Burda Emilia             KOMETA Gliwice       S28           18.22  +      9.52
 32.Cejmer Wiktoria          UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           18.32  +     10.02
 33.Jarząb Natalia           KOMETA Gliwice       S28           19.18  +     10.48
 34.Żarecka Donika           UKS Trójka Mikołów   MIK           20.24  +     11.54
 35.Nowak Karolina           UKS REFLEX RYBNIK    S51           20.41  +     12.11
 36.Starowicz Aleksandra     UKS Trójka Mikołów   MIK           24.22  +     15.52
 37.Michna Patrycja          LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           24.33  +     16.03
 38.Kucharzyk Anastazja      UKS Trójka Mikołów   MIK           24.57  +     16.27
 39.Masztaler Wiktoria       UKS Trójka Mikołów   MIK           28.53  +     20.23
 40.Lachowicz Weronika       UKS Trójka Mikołów   MIK           28.59  +     20.29
 41.Sadło Oliwia             UKS Trójka Mikołów   MIK           30.01  +     21.31
 42.Wieczorek Magdalena      UKS Trójka Mikołów   MIK           32.17  +     23.47
    Piekło Martyna           Kościelec Chrzanów   K48       NKl               
    Rosa Ewelina             SP 36 GLIWICE        SPG       NKl               
    Kuster Weronika          UKS Trójka Mikołów   MIK       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         1.7km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzierwa Hanna            Kościelec Chrzanów   K480205       21.01  +      0.00
  2.Garbacik Maja            Klub WKS Wawel       K30           21.36  +      0.35
  3.Ludwig Milena            Klub WKS Wawel       K30           24.30  +      3.29
  4.Kołtuna Maja             LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           25.03  +      4.02
  5.Jurczyk Marta            SPARTA CZYŻOWICE     S99           25.09  +      4.08
  6.Ignaczak Natalia         UKS SŁONECZKO ŻORY   S020226       25.21  +      4.20
  7.Weisman Wiktoria         UKS SŁONECZKO ŻORY   S020225       28.57  +      7.56
  8.Paterok Estera           LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           29.59  +      8.58
  9.Sulikowska Weronika      LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           30.58  +      9.57
 10.Adamiak Natalia          KOMETA Gliwice       S280263       31.08  +     10.07
 11.Pondo Julia              KOMETA Gliwice       S280258       42.07  +     21.06
 12.Mruk Oliwia              KOMETA Gliwice       S280263       47.12  +     26.11
 13.Brzana Magdalena         UKS Trójka Mikołów   MIK           50.14  +     29.13
 14.Badocha Agnieszka        UKS Trójka Mikołów   MIK           54.12  +     33.11
 15.Oleśniewicz Karolina     UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           59.24  +     38.23
 16.Gidel Zuzanna            UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           67.25  +     46.24
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         2.8km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Biederman Ada            Klub WKS Wawel       K30           30.49  +      0.00
  2.Wziętek Basia            Klub WKS Wawel       K30           33.13  +      2.24
  3.Repak Magdalena          LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           38.21  +      7.32
  4.Katarzyna Bugaj          Klub WKS Wawel       K30           38.45  +      7.56
  5.Oleszek Aleksandra       LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           39.46  +      8.57
  6.Porada Lilianna          UKS REFLEX RYBNIK    S51           46.49  +     16.00
  7.Mikulska Ewelina         LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           47.26  +     16.37
  8.Kowalska Agata           UKS REFLEX RYBNIK    S510248       50.56  +     20.07
  9.Bodzek Sabina            UKS REFLEX RYBNIK    S51           59.51  +     29.02
 10.Oleśniewicz Paulina      LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           71.18  +     40.29
    Dwojna Natalia           Technikum nr8 KATOWI tec       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         5.6km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobas Ola                Klub WKS Wawel       K30           80.34  +      0.00
  2.Dzik Justyna             MUKS Gliwice         S22          101.28  +     20.54
  3.Młotkowska Hanna         MUKS Gliwice         S22          133.08  +     52.34
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         6.6km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Etterle Biederman Lila   Klub WKS Wawel       K30           79.32  +      0.00
  2.Sanocka Barbra           KOMETA Gliwice       S28           83.29  +      3.57
  3.Dyzio Kasia              Klub WKS Wawel       K30           86.43  +      7.11
  4.Karnia Ania              Klub WKS Wawel       K30           88.45  +      9.13
  5.Kasza Izabela            UKS REFLEX RYBNIK    S510066       89.14  +      9.42
  6.Wysocka Malwina          KS OK!Sport          W02           90.08  +     10.36
  7.Koziołek Julia           Śląsk Wrocław        DSW          100.13  +     20.41
  8.Badowiec Magdalena       GB TARNOWSKIE GÓRY   GBT          124.49  +     45.17
    Wargacka Magdalena       INDYWIDUALNIE        IND       NKl               
    Wyjadłowska Anna         INDYWIDUALNIE        IND       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         4.6km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wysocka Jolanta          KOMETA Gliwice       S280218       67.35  +      0.00
  2.Marszałek Hanna          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01           84.16  +     16.41
  3.Polewka Beata            KOMETA Gliwice       S280246       87.41  +     20.06
  4.Bogucka Jaroszek Anna    MUKS Gliwice         S22           92.20  +     24.45
 
Końcowe wyniki zawodów: K45         3.8km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vričanová Sylva          SKOB Havířov         SKO           56.20  +      0.00
  2.Czerkawska Urszula       MUKS Gliwice         S22           60.23  +      4.03
  3.Sochorová Hana           INDYWIDUALNY CZECHY  CZE           71.41  +     15.21
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.0km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jacheć Tomasz            UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           11.56  +      0.00
  2.Sikorski Marcin          LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           12.10  +      0.14
  3.Czapla Dawid             UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           12.15  +      0.19
  4.Kukla Bartosz            KOMETA Gliwice       S28           12.49  +      0.53
  5.Borowski Bartosz         UKS SŁONECZKO ŻORY   S020260       13.59  +      2.03
  6.Towarek Michał           INDYWIDUALNIE        IND           14.14  +      2.18
  7.Obstoj Piotr             UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           15.09  +      3.13
  8.Magielewski Jakub        KOMETA Gliwice       S28           15.56  +      4.00
  9.Woźniak Maciej           UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           15.59  +      4.03
 10.Kołodziejczyk Łukasz     KOMETA Gliwice       S28           18.13  +      6.17
 11.Gałecki Jakub            Kościelec Chrzanów   K480235       18.40  +      6.44
 12.Gidel Samuel             UKS LOTNA ZDZIESZOWI O27           18.56  +      7.00
 13.Kubica Damian            KOMETA Gliwice       S280263       19.54  +      7.58
 14.Oelszlaeger Paweł        UKS SŁONECZKO ŻORY   S02           19.59  +      8.03
 15.Ostrowski Jakub          LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           21.04  +      9.08
 16.Dworzak Jarosław         KOMETA Gliwice       S28           23.56  +     12.00
 17.Kołodziejczyk Bartłomiej KOMETA Gliwice       S28           26.53  +     14.57
 18.Białas Przemysław        KOMETA Gliwice       S28           34.46  +     22.50
 19.Rogula Paweł             LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           35.09  +     23.13
 20.Jaworski Kacper          KOMETA Gliwice       S28           41.11  +     29.15
    Majkowski Szymon         KOMETA Gliwice       S28       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.1km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Byrczek Jan              KOMETA Gliwice       S280272       26.38  +      0.00
  2.Baran Grzegorz           Klub WKS Wawel       K30           28.54  +      2.16
  3.Baron Dawid              KOMETA Gliwice       S280246       29.50  +      3.12
  4.Obstoj Adam              LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           34.25  +      7.47
  5.Hyla Damian              LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           35.01  +      8.23
  6.Rakowski Oskar           KOMETA Gliwice       S280246       35.06  +      8.28
  7.Kucharczyk Jakub         KOMETA Gliwice       S280246       36.23  +      9.45
  8.Orłowski Kamil           UKS SŁONECZKO ŻORY   S020275       37.20  +     10.42
  9.Przygodzki Arkadiusz     UKS SŁONECZKO ŻORY   S020225       40.09  +     13.31
 10.Bienek Jakub             UKS REFLEX RYBNIK    S51           40.39  +     14.01
 11.Momot Filip              LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           40.41  +     14.03
 12.Kijak Jakub              Klub WKS Wawel       K30           41.56  +     15.18
 13.Pańcio Aleksander        KOMETA Gliwice       S280258       57.19  +     30.41
 14.Jeleń Mateusz            LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           59.08  +     32.30
 15.Kucek Patryk             Kościelec Chrzanów   K480206       61.41  +     35.03
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         3.4km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jurczyk Maciej           SPARTA CZYŻOWICE     S99           34.33  +      0.00
  2.Krzysztyński Michał      Klub WKS Wawel       K30           41.22  +      6.49
  3.Bielka Paweł             LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           45.11  +     10.38
  4.Topór Michał             Klub WKS Wawel       K30           49.26  +     14.53
  5.Filipek Kamil            Kościelec Chrzanów   K480205       49.29  +     14.56
  6.Wrotny Mateusz           LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47           52.19  +     17.46
  7.Urbanowski Konrad        UKS SŁONECZKO ŻORY   S020225       54.09  +     19.36
  8.Borysów Kamil            KOMETA Gliwice       S280223       56.27  +     21.54
  9.Pieniak Krystian         KOMETA Gliwice       S280204       58.38  +     24.05
 10.Grzesiak Jakub           UKS SŁONECZKO ŻORY   S020225       62.34  +     28.01
 10.Kasza Jan                UKS REFLEX RYBNIK    S510196       62.34  +     28.01
 12.Zwierzyński Michał       KOMETA Gliwice       S280204       74.29  +     39.56
 13.Strojnowski Michał       Technikum nr8 KATOWI tec           81.43  +     47.10
 14.Margasiński Tomasz       UKS REFLEX RYBNIK    S51           82.27  +     47.54
 15.Filusz Patryk            UKS REFLEX RYBNIK    S510248       84.53  +     50.20
 16.Ojczyk Piotr             UKS REFLEX RYBNIK    S51           90.23  +     55.50
    Dyszy Grzegorz           Technikum nr8 KATOWI tec       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         6.3km    0m 22k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Biederman Marcin         Klub WKS Wawel       K30           57.11  +      0.00
  2.Legięć Kamil             Kościelec Chrzanów   K480096       58.12  +      1.01
  3.Borgiel Jarosław         UKS ZSZ-Jedynka Jast S010176       63.50  +      6.39
  4.Baran Jan                Klub WKS Wawel       K30           69.31  +     12.20
  5.Pucuła Mateusz           Kościelec Chrzanów   K48           71.43  +     14.32
  6.Lewandowski Patryk       KOMETA Gliwice       S280125       78.12  +     21.01
  7.Kania Adam               Klub WKS Wawel       K30           79.57  +     22.46
  8.Pasek Marcin             UKS ZSZ-Jedynka Jast S010200       84.26  +     27.15
  9.Palka Krzysztof          Kościelec Chrzanów   K480095       87.06  +     29.55
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         7.1km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubica Arkadiusz         KOMETA Gliwice       S280061      106.42  +      0.00
  2.Koreń Bartosz            MUKS Gliwice         S22          140.13  +     33.31
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         8.1km    0m 28k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jurczyk Tomasz           SPARTA CZYŻOWICE     S99           67.48  +      0.00
  2.Garbacik Michał          Klub WKS Wawel       K30           71.22  +      3.34
  3.Skorupa Marek            Klub WKS Wawel       K30           72.29  +      4.41
  4.Walug Ireneusz           Team 360 stopni      360           78.23  +     10.35
  5.Szwancarz Grzegorz       LUKS AZYMEK ZDZIESZO O47          103.29  +     35.41
  6.Marszałek Piotr          UKS ZSZ-Jedynka Jast S01          110.52  +     43.04
  7.Masztalski Paweł         UKS ZSZ-Jedynka Jast S01          112.57  +     45.09
  8.Drągowski Piotr          KS OK!Sport          W02          113.02  +     45.14
  9.Janoszczyk Adam          INDYWIDUALNIE        IND          161.38  +     93.50
    Garbacz Łukasz           UKS SŁONECZKO ŻORY   S020225   NKl               
    Mański Krzysztof         INDYWIDUALNIE        IND       NKl               
    Skorupa Piotr            MUKS Gliwice         S22       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         7.1km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dzik Mirosław            MUKS Gliwice         S22           72.09  +      0.00
  2.Biederman Paweł          Klub WKS Wawel       K30           76.48  +      4.39
  3.Mastela Rafał            UKS ZSZ-Jedynka Jast S010175       85.10  +     13.01
  4.Towarek Ireneusz         INDYWIDUALNIE        IND           85.47  +     13.38
  5.Przemysław Niezgoda      ATZ Racibórz         ATZ           90.00  +     17.51
  6.Skorupa Leszek           MUKS Gliwice         S22           92.49  +     20.40
  7.Bluza Łukasz             INDYWIDUALNIE        IND           93.01  +     20.52
  8.Porada Robert            UKS REFLEX RYBNIK    S51           99.29  +     27.20
  9.Ryniak Mariusz           INDYWIDUALNIE        IND          101.50  +     29.41
 10.Bodzek Krzysztof         UKS ZSZ-Jedynka Jast S010177      105.04  +     32.55
 11.Majda Tomasz             UKS ZSZ-Jedynka Jast S01          108.51  +     36.42
 12.Piotr Lewandowski        ATZ Racibórz         ATZ          123.41  +     51.32
    Golinowski Paweł         10BKPanc Artemis Wro ART       NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         6.0km    0m 21k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ryšavý Jiří              SKOB OSTRAVA         OST           64.51  +      0.00
  2.Lužný Ladislav           SKOB Havířov         SKO           66.35  +      1.44
  3.Sochor Tomáš             INDYWIDUALNY CZECHY  CZE           67.54  +      3.03
  4.Jakobi Zdeněk            SKOB Havířov         SKO           72.40  +      7.49
  5.Krhut Libor              SKOB Havířov         SKO           79.12  +     14.21
  6.Jurczyk Piotr            SPARTA CZYŻOWICE     S99           81.12  +     16.21
  7.Honza Holec              SKOB OSTRAVA         OST           83.07  +     18.16
  8.Roman Padula             INDYWIDUALNIE        IND           90.50  +     25.59
  9.Forystek Józef           Klub WKS Wawel       K300208       90.59  +     26.08
 10.Przygodzki Dariusz       UKS SŁONECZKO ŻORY   S020225      118.24  +     53.33
 11.Podwórny Jacek           MUKS Gliwice         S22          131.03  +     66.12
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         4.6km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kryjomski Jerzy          Kościelec Chrzanów   K480096       52.04  +      0.00
  2.Zdanowicz Jan            KOMETA Gliwice       S280030       57.42  +      5.38
  3.Socha Zbigniew           KT "Grillino" Gliwic KTG           84.44  +     32.40
  4.Wysocki Andrzej          MUKS Gliwice         S220269       84.56  +     32.52
 
Końcowe wyniki zawodów: M65         2.9km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lebek Henryk             MUKS Gliwice         S22           48.15  +      0.00
  2.Blinke Roman             INDYWIDUALNIE        IND           56.37  +      8.22
  3.Beneš Karel              SKOB Havířov         SKO           63.07  +     14.52
  4.Thomalla Bogdan          INDYWIDUALNIE        IND          108.37  +     60.22