1% podatku na UKS ZSZ-Jedynka

   1proc

   Kończy się powoli czas rozliczeń podatkowych. Podobnie jak w latach poprzednich zachęcamy wszystkich do przekazywania 1% podatku na działalność naszego Klubu. Mimo, iż nie figurujemy w wykazie OPP (Organizacji Pożytku Publicznego), i nie możemy dostawać bezpośrednio Waszych pieniędzy, to dzięki współpracy z Fundacją Partnerstwo możemy je od Was otrzymać inna drogą.

fundacja

   Jak to działa? Wy wpisujecie w zeznaniu podatkowym numer KRS Fundacji Partnerstwo tzn. 0000197334, ale w polu "Cel szczegółowy 1%" wpisujecie nasze dane wraz z adresem tzn. "Uczniowski Klub Sportowy "ZSZ-Jedynka", 44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. 11 Listopada 45" - bez tego wpisu w polu "Cel szczegółowy 1%" pieniądze pozostaną w Fundacji jako zidentyfikowane i przeznaczone na jej działalność.

   Przekażcie tą informację rodzicom, rodzinie, znajomym - im więcej osób będzie wiedziało o takiej możliwości, tym większa szansa, że uda nam się pozyskać dodatkowe środki na działalność. W roku  2011 otrzymaliśmy w ten sposób 651 zł, w 2012 już 746zł, a w 2013 1080zł. Dla nas  to zawsze coś, a przecież Was to nic nie kosztuje!

  •    Pobierz więcej szczegółów: TUTAJ
  •    Przejdź na stronę Fundacji: TUTAJ

Pamiętajcie o składkach klubowych!

   Mimo, iż nie otrzymaliśmy dotacji z Urzędu Miasta, kalendarz wyjazdów i świadczenia pozostają bez zmian. W 2015 roku obowiązuje ujednolicona stawka składki członkowskiej - zaledwie 60 zł za cały rok (trzeci i kolejni członkowie rodziny - 30zł).